Bize Ulaşın 0212 231 97 47

İnsan Kaynakları Politikası

Çalışan Bağlılığına Yönelik Stratejilerimiz

İnsan Kaynakları Politikası 

Honest Holding insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer yaratarak şirketimizin geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergileyen, Honest Holding ruhunu yansıtan, çalışan verimliliğini arttırarak ve nitelikli, motive, aidiyet duygusu yüksek olan , çalışan memnuniyetini önemseyerek “En Çok Tercih Edilen İşveren” olma konumunu sürekli ve sürdürülebilir kılmayı hedefler .

İşe Alım Politikamız

Yıllık bütçe planı doğrultusunda açık pozisyonlara İnsan Kaynakları tarafından istihdam sağlanıyor. Açık pozisyonlar için öncelikli olarak aday araştırılmasının şirket içerisinden yapılması ilkesini esas alıyoruz. İşe alım süreci minimum 2 aşamalı mülakat sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Mülakat sürecinde olumlu bulunan uygun olan adaylara görev teklifi yapılıyor. Herhangi bir pozisyonda değerlendirilemeyen adaylara mail yolu ile İnsan Kaynakları tarafından bilgilendiriliyor.

Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme sistemimizdeki temel amaç; Yeniliğe ve değişime açık, girişimcilik yeteneğine sahip, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, çalışan yetiştiren, takım çalışması yapabilen, şirket değerlerini benimseyip sahip çıkacak kişileri kazandırmaktır.

İş Fırsatlarımız

Tüm iş ilanlarımız, kurumsal sayfamızın yanı sıra www.yenibiris.com, ve www.linkedin.com adreslerinde yayımlanmaktadır. Bu mecralar üzerinden açık pozisyonlarımız için iş başvurusu yapabileceğiniz gibi buraya tıklayarak da özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz.

pexels-cottonbro-4065864