Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding
Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

CENGİZ DEVECİ
Yönetim Kurulu Başkanı

  Birikimler ve borçlanma ile 2008 yılında, Üniversitenin 2. Sınıfında satın aldığım ve 1 çalışan ile başladığım bu yolculuğa Yurtiçi ve Yurtdışı iştirakler ile birlikte toplamda 900 çalışanıyla Türkiye ve yatırımımızın olduğu tüm ülkelerde öncü şirket olarak devam ediyoruz.

   Mütevazi politikalar ile çıktığımız yolda, Turizm, İnşaat, Havacılık, Finans, Taşımacılık alanlarında sektörel bazda marka haline getirdiğimiz firmalarımızı genç ancak işinde tecrübeli kadrolarımız ile “Gelenekçi insanlar görünenden değil, Görünmeyenden korkarlar” özdeyişiyle yenilikçi ve teknolojiye dayalı yönetim biçimini benimsedik.

   Oldukça Mütevazi bir ciro ile başladığımız bu yolculuğa 2019 yılında tüm iştirakler ile birlikte 700 Milyon TL ile tarihimizin en fazla cirosuna ve ihracat rakamına ulaştık. 2023 hedeflerimizi 3 Milyar TL olarak belirledik ve yatırımlarımızı bu yönde şekillendirdik.

   İlk günden bugüne Türkiye’ye ve Türk Ekonomisine güvenerek yurt içinde sadece içinde bulunduğumuz sektörlere değil , kısa zamanda çeşitli şehirlerde açmak üzere Latin Amerika Kahve markası ve Brezilya Restaurant zincir markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak İstanbul ve birçok Anadolu şehrinde ve AVM’lerde şubeler açmak üzere girişimlere başladık.

   Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde sadece lider değil öncü olmayı hedeflerken, yurt dışında da bu başarılarımızı tekrarlayarak ülkemize artı değerler kazandıracak küresel bir marka olmayı amaçlıyoruz. Altının kıymeti Sarrafın elinde belli olur diyerek müşterilerimize bizimle neden çalışması gerektiğini anlatarak, emin ellerde olduğunu hissettirerek en iyi hizmeti sunmayı ilke edindik ve bugüne kadar bilmediğimiz bir sektöre yatırım yapmadık, belki de bulunduğumuz sektörlerde, alanımızdaki başarımızın sebebi de budur.

Honest Holding’in, çalışma ilkelerine olan bağlılığı ve büyük bir aile olarak uyum içinde çalışan değerli personeli ile tüm hedeflerine ulaşacağına inancım tamdır.

Cengiz DEVECİ