Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding
Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

CENGİZ DEVECİ
Yönetim Kurulu Başkanı

Değerli yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve kıymetli çalışanlarımız,

Temellerini özveri ile inşa ettiğimiz 1999’da Honest Turizm Seyahat Acentesi olarak kurulan Honest Şirketler Grubu turizm alanı başta olmak üzere inşaat, yeme-içme, taşımacılık, enerji, havacılık ve ihracat-ithalat sektörlerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Yılların sektörel bilgi birikimi ve uzun soluklu yatırımlarla yola çıktığımız bu yolculukta 1500 kişilik ekibimizle yurtiçi ve yurtdışı iştiraklerle her geçen gün büyüyerek ve gelişerek ilerliyor, bu kıymetli ülkenin topraklarına daimî olarak istihdam ve işgücü ile de değer katmaya devam ediyoruz.

Honest Holding yatırım ve iştirakleri dürüst, ilkeli ve etik değerler ile büyümeye ve küresel ölçekte hizmet sunmaya devam edecektir. Sorumluluk bilinci ile ortaya koyduğumuz vizyon ve değerler daimi olarak güçlenerek sektörel başarıların öncüsü olacaktır. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi, bilgi üretimine katkıda bulunan yapımız gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sürdürdüğümüz yenilikçi girişim, proje ve yatırımlar, azimle emek harcadığımız “Honest Holding” olma öykümüzün temellerini oluşturuyor. Her zaman daha iyiye yol almak fikri ile her geçen gün büyüttüğümüz hayallerimiz, Honest Holding’in daha da ileri taşınmasının asıl nedenidir.

Hedef, strateji ve başarı odaklı yaklaşımımız Honest Holding kurum ve kuruluşlarının ilerlemesinde öncü kavramlardır. Güçlü finansal altyapımız, sosyal sorumluluk bilincimiz, kurumsal kimliğimizle oluşturduğumuz iş süreçlerimiz zamanı yakalayan çağdaş bakış açımızı da birlikte harmanlamaktadır.

Honest Holding ailesi olarak tüm kıymetli paydaşlarımızla birlikte daha nice başarılara beraber imza atacağız. Kurum kültürü ve değerleri ile sektöre liderlik eden Honest Holding, bu değerli ülke topraklarının yarınlarına daima ışık tutmaya devam edecektir.

Cengiz DEVECİ