Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Kahveseverleri kokusuyla, tadıyla, aromasıyla ve hikayesiyle büyüleyen; Kolombiya kahvesinin simgesi olan Juan Valdez büyümeye devam ediyor…

 540 bin Kolombiyalı kahve yetiştirici ailenin markası olarak bilinen ve Kolombiya kahvesinin kalitesini tüm doğallığıyla kahveseverler ile buluşturan dünyaca ünlü kahve markası Juan Valdez, Taksim’de açılan ilk şubesine gösterilen yoğun ilginin ardından, ikinci şubesinin kapılarını Beylikdüzü First Avenue AVM’de açtı.

 Harbiye’deki ilk şubesiyle kahve tutkunlarının gözdesi haline gelen Juan Valdez, en kaliteli kahve çekirdeklerini profesyonel baristaların ellerinden kahve tutkunlarıyla buluşturdu ve ziyaretçilerine bambaşka bir kahve deneyimi sundu.

 40’a yakın kahve çeşidini tatma imkânı bulan konuklar, kahve uzmanlarından kahvelerin tarihçesine dair bilgi edindi. Usta baristalar ise demleme teknikleri hakkında önemli ipuçlarını ziyaretçilerle paylaştı. Unutulmaz bir kahve deneyimi yaşamak isteyenler, Beylikdüzü First Avenue AVM’de gerçek kahvenin hikayesine eşlik etti.

 “İyi bir kahvenin tadını çıkarın!” (Disfrute de un buen café!) mottosuyla kahveseverlere özel anlar yaşatan Juan Valdez, gösterilen yoğun ilginin ardından, ülkemizdeki kahveseverlerin ilk tercihi haline geleceğinin sinyallerini vermiş oldu. Kahve kültürünü üretim aşamasından sunum anına kadar tüketici için ilmek ilmek işleyen Juan Valdez, ikinci şubesiyle de kahve gurmelerinden tam not aldı.

 ‘EN GÜZEL KAHVE NEREDE İÇİLİR?’ SORUSUNUN CEVABINI KAHVESEVERLER VERDİ