Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding Faaliyet Alanları

Turizm ve Seyahat Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyoruz.

Aktiv Turizm Seyahat ve Kargo Taşımacılığı Tic. Ltd. Şti.

1999 Yılında kurulan Honest Travel Turizm Meksika Pazarı ile başladığı turizm yolculuğuna Latin Amerika ve Amerika pazarından Turist getirerek çalıştığı pazarda %75 Pazar payına ulaşarak sektöründe öncü marka olmayı başarmıştır.

Pazarlarda yarattığı farklılık ve inovasyon ile rakiplerinin önüne geçerek çeşitli platformlarda havayolları ile ciddi işbirliği içerisine girmiştir.

Capa Turizm ve İnşaat
A.Ş.

2014 de kurulan Exodus Travel markası ile Asya pazarında kalitesi ile fark yaratmaya devam eden ve grubun sahip olduğu alım gücünü ve ismini arkasına alan şirketimiz sektördeki yerini günden güne güçlendirmektedir.

Aktiv Turizm Seyahat ve Kargo Taşımacılığı Tic. Ltd. Şti.

Organizasyon ve özel etkinlikler sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından biri olarak; IATA, TURSAB, ICCA ve ICVB üyeliklerinin tüm gerekliliklerini yerine getirirken, sınır tanımayan hizmet anlayışımız ile dünyanın her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geleceği yakından takip ederek en son teknoloji ve trendleri organizasyonlarımıza yansıtıyor, tüm bu etkinlikleri referans havuzumuzdan aldığımız güç ve motivasyon ile gerçekleştiriyoruz.

Luna Gemi Liman İşletmeciliği ve Turizm A.Ş.

Denizi keşfetmeye karşı duyduğumuz derin tutku, yaptığımız işlere de yansımaktadır. Misafirlerimize dünyanın, en güzel bölgelerini keşfedebilecekleri cruise seyahatlari sunmaktayız. Tüm cruise seyahatlerimizi gemilerimizde, size sunduğumuz hizmetlerimiz ve aktivitelerimiz ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca ziyaret edilen bölgelerde size sunacağımız kara turları alternatifimiz arasından tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Signature Blue Otelcilik
A.Ş.

1300 m2 iskelesi 112 deniz manzaralı odası , 3 toplantı salonu , Spa merkezi , dünya mutfaklarına ait restaurantları ile Ege Denizi’nin incisi Kuşadası’nda bulunan özel plajıyla bulunduğu bölgenin en lüks ve marka tesisi olan otelimiz dünyanın her tarafından gelen misafirlerimize verdiği hizmet ile günden güne değerinden ve kalitesinden daha fazla bahsettirmektedir.

Signature Valley Otelcilik
A.Ş.

Kapadokya Mustafapaşa Kasabasında 20 lüks odasıyla bölge misafirlerini ağırlamak amacıyla yapımı devam etmekte olan marka bir tesistir.

Signature Cave Otelcilik
A.Ş.

Kapadokyanın yükselen değeri Mustafapaşa Kasabasında merkeze 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan Signature Cave Suits , 28 Oda mağara odası , Spa Merkezi , VIP toplantı salonu ile bölgenin en lüks segmentteki yatırımı olan , 60 m2 odalarında Havuz , Jakuzi bulunduran S Butik Otel belgeli bir tesistir.

Signature Otelcilik İnşaat
A.Ş.

Denizli / Pamukkale / Karahayıt mevkiinde merkezdeki tesisimiz, Villa bina yapıları ile Termal beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumda 42 dönük araziye sahiptir. Bir birinden bağımsız 2 katlı villa yapılanmasındaki tesisimiz güncel mesafeli tatiliniz için ideal konumdadır.  Tamamı yenilenmiş 330 odalı tesisimizde Bayan-Erkek-Aile Termal havuzları- Türk hamamları- Açık kapalı havuzları- Yemyeşil bahçeşi SPA’sı, Kendi Termal kaynağı ile  hizmetinizdedir. 

Turmalin Otelcilik ve Turizm
San. Tic. A.Ş.

Signature Garden Avanos Hotel & Spa Kültür turizmi otel kavramını genişleterek; kültür, tarih, tatil, eğlence, dinlence, spor ve kurumsal etkinliklerin sentez noktası olması özelliğini taşımaktadır. Doğanın ve konforun mükemmel harmonisiyle “Signature Garden Avanos Hotel & Spa” rahatlığıyla sizi dinlendirecek ve konforuyla şımartacağız. 178 Oda 356 Yatak Kapasitelidir. Nevşehir Havalimanı 34 km, Kayseri Havalimanına 68 km, Kayseri şehir merkezine 65 km, Nevşehir şehir merkezine 18 km, Göreme 10 km, Ürgüp’e 15 km uzaklıktadır.

Signature Otelcilik ve
Turizm A.Ş.

İç Anadolu’nun incisi Kapadokya’mızın tam ortasında Ortahisar’da bulunan 61 Suit odasıyla , panoramik restaurantı , Geniş Spa ve olanakları ile kısa sürede Kapadokya’nın en tercih edilen oteli haline gelmiştir.

Kalsedon Cave Suites

Otelimiz , Nevşehir’e 6 km mesafede  Cat vadisinde konumlandırılmıştır. Vadi  Kapadokya nın en uzun vadisi olup  (7 km yürüyüş parkuru ) yoğun peribacaları ile kaplıdır. Kalsedon Cave Suites, şehir merkezine 6 km Tuzköy havalimanına ise sadece 7 km uzaklıktadır.