Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding Faaliyet Alanları

Turizm ve Seyahat Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyoruz.

Aktiv Turizm Seyahat ve Kargo Taşımacılığı Tic. A.Ş.

aktiv turizm

1999 Yılında kurulan Honest Travel Turizm Meksika Pazarı ile başladığı turizm yolculuğuna Latin Amerika ve Amerika pazarından Turist getirerek çalıştığı pazarda %75 Pazar payına ulaşarak sektöründe öncü marka olmayı başarmıştır.

Pazarlarda yarattığı farklılık ve inovasyon ile rakiplerinin önüne geçerek çeşitli platformlarda havayolları ile ciddi işbirliği içerisine girmiştir.

Capa Turizm ve İnşaat
A.Ş.

capa tuzim

2014 de kurulan Exodus Travel markası ile Asya pazarında kalitesi ile fark yaratmaya devam eden ve grubun sahip olduğu alım gücünü ve ismini arkasına alan şirketimiz sektördeki yerini günden güne güçlendirmektedir.

Signature Otelcilik ve
Turizm A.Ş.

signature blue

İç Anadolu’nun incisi Kapadokya’mızın tam ortasında Ortahisar’da bulunan 61 Suit odasıyla , panoramik restaurantı , Geniş Spa ve olanakları ile kısa sürede Kapadokya’nın en tercih edilen oteli haline gelmiştir.

Signature Cave Otelcilik
A.Ş.

signature cave

Kapadokyanın yükselen değeri Mustafapaşa Kasabasında merkeze 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan Signature Cave Suits , 28 Oda mağara odası , Spa Merkezi , VIP toplantı salonu ile bölgenin en lüks segmentteki yatırımı olan , 60 m2 odalarında Havuz , Jakuzi bulunduran S Butik Otel belgeli bir tesistir.

Signature Valley Otelcilik
A.Ş.

signature valley

Kapadokya Mustafapaşa Kasabasında 20 lüks odasıyla bölge misafirlerini ağırlamak amacıyla yapımı devam etmekte olan marka bir tesistir.

Signature Blue Otelcilik
A.Ş.

signature blue 2

1300 m2 iskelesi 112 deniz manzaralı odası , 3 toplantı salonu , Spa merkezi , dünya mutfaklarına ait restaurantları ile Ege Denizi’nin incisi Kuşadası’nda bulunan özel plajıyla bulunduğu bölgenin en lüks ve marka tesisi olan otelimiz dünyanın her tarafından gelen misafirlerimize verdiği hizmet ile günden güne değerinden ve kalitesinden daha fazla bahsettirmektedir.