Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding Faaliyet Alanları

Turizm ve Seyahat Şirketleri

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ihtiyaçlara yönelik çözümler üretiyoruz.

Aktiv Turizm Seyahat ve Kargo Taşımacılığı Tic. Ltd. Şti.

1999 Yılında kurulan Honest Travel Turizm Meksika Pazarı ile başladığı turizm yolculuğuna Latin Amerika ve Amerika pazarından Turist getirerek çalıştığı pazarda %75 Pazar payına ulaşarak sektöründe öncü marka olmayı başarmıştır.

Pazarlarda yarattığı farklılık ve inovasyon ile rakiplerinin önüne geçerek çeşitli platformlarda havayolları ile ciddi işbirliği içerisine girmiştir.

Capa Tur Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

2014 de kurulan Exodus Travel markası ile Asya pazarında kalitesi ile fark yaratmaya devam eden ve grubun sahip olduğu alım gücünü ve ismini arkasına alan şirketimiz sektördeki yerini günden güne güçlendirmektedir.

Aktiv Turizm Seyahat ve Kargo Taşımacılığı Tic. Ltd. Şti.

Organizasyon ve özel etkinlikler sektörünün öncü ve köklü kuruluşlarından biri olarak; IATA, TURSAB, ICCA ve ICVB üyeliklerinin tüm gerekliliklerini yerine getirirken, sınır tanımayan hizmet anlayışımız ile dünyanın her yerinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Geleceği yakından takip ederek en son teknoloji ve trendleri organizasyonlarımıza yansıtıyor, tüm bu etkinlikleri referans havuzumuzdan aldığımız güç ve motivasyon ile gerçekleştiriyoruz.

Signature Cave Otelcilik Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Kapadokyanın yükselen değeri Mustafapaşa Kasabasında merkeze 1 dakika yürüme mesafesinde bulunan Signature Cave Suits , 28 Oda mağara odası, VIP toplantı salonu ile bölgenin en lüks segmentteki yatırımı olan , 60 m2 odalarında Havuz , Jakuzi bulunduran bir tesistir.

Signature Otelcilik İnşaat Anonim Şirketi Pamukkale Şubesi

Denizli Pamukkale Karahayıt merkezdeki tesisimiz, Termal Otel’den beklentilerinizin tamamını karşılayacak konumdadır. 129 odadan oluşan otelimiz, 242 yatak kapasitelidir. Bayan-Erkek-Aile Termal havuzları- Türk hamamları- Açık kapalı havuzları- Yemyeşil bahçeşi SPA’sı, Kendi Termal kaynağı ile hizmetinizdedir.

Turmalin Otelcilik ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi Avanos Şubesi

Signature Garden Avanos Hotel & Spa Kültür turizmi otel kavramını genişleterek; kültür, tarih, tatil, eğlence, dinlence, spor ve kurumsal etkinliklerin sentez noktası olması özelliğini taşımaktadır. Doğanın ve konforun mükemmel harmonisiyle “Signature Garden Avanos Hotel & Spa” rahatlığıyla sizi dinlendirecek ve konforuyla şımartacağız. 178 Oda 356 Yatak Kapasitelidir. Nevşehir Havalimanı 34 km, Kayseri Havalimanına 68 km, Kayseri şehir merkezine 65 km, Nevşehir şehir merkezine 18 km, Göreme 10 km, Ürgüp’e 15 km uzaklıktadır.

Signature Blue Otelcilik İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi

İç Anadolu’nun incisi Kapadokya’mızın tam ortasında Ortahisar’da bulunan 61 Suit odasıyla , panoramik restaurantı , Geniş Spa ve olanakları ile kısa sürede Kapadokya’nın en tercih edilen oteli haline gelmiştir.

Turmalin Otelcilik ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi

Otelimiz , Nevşehir’e 6 km mesafede  Cat vadisinde konumlandırılmıştır. Vadi  Kapadokya nın en uzun vadisi olup  (7 km yürüyüş parkuru ) yoğun peribacaları ile kaplıdır. Kalsedon Cave Suites, şehir merkezine 6 km Tuzköy havalimanına ise sadece 7 km uzaklıktadır.

Miray Cruise Gemicilik A.Ş.

Denizi keşfetmeye karşı duyduğumuz derin tutku, yaptığımız işlere de yansımaktadır. Misafirlerimize dünyanın, en güzel bölgelerini keşfedebilecekleri cruise seyahatlari sunmaktayız. Tüm cruise seyahatlerimizi gemilerimizde, size sunduğumuz hizmetlerimiz ve aktivitelerimiz ile renklendirebilirsiniz. Ayrıca ziyaret edilen bölgelerde size sunacağımız kara turları alternatifimiz arasından tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz.

Signature Blue Otelcilik İnşaat Turizm Ticaret Anonim Şirketi

1300 m2 iskelesi 112 deniz manzaralı odası , 3 toplantı salonu , Spa merkezi , dünya mutfaklarına ait restaurantları ile Ege Denizi’nin incisi Kuşadası’nda bulunan özel plajıyla bulunduğu bölgenin en lüks ve marka tesisi olan otelimiz dünyanın her tarafından gelen misafirlerimize verdiği hizmet ile günden güne değerinden ve kalitesinden daha fazla bahsettirmektedir.

Signature Valley Otelcilik
A.Ş.

Kapadokya Mustafapaşa Kasabasında 20 lüks odasıyla bölge misafirlerini ağırlamak amacıyla yapımı devam etmekte olan marka bir tesistir.