Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding Faaliyet Alanları

Havacılık Şirketleri

Uzman kadrolarımız ile keyifli ve güvenli ortamlar yaratıyoruz.

İnci Balonculuk Havacılık Ticaret Anonim Şirketi

1575622638144

Merkezi Kapadokya da bulunan misafirlerine en iyi hizmeti sunan şirketimiz 2018 de kurulmuştur. Çeşitli havacılık faaliyetleri , Charter uçuşlar düzenlemektedir.

Perla Balloons Paraguay

havacılık honest holding 4

Paraguay Cuidad del Este kentinde kurulan ve Sıcak Hava Balonculuğu yapan şirketimiz uçuşlarına 2021 yazında başlayacaktır.

Perla Balloons Brazil

havacılık honest holding 3

Brezilya’nın Foz de Iguazu kentinde kurulan şirketimiz Iguazu şelaleleri üzerinde uçuş izinlerini tamamlamış ve 2021 yazında uçuşalara başlayacaktır.

Göreme Balonculuk A.Ş. (İştiraki)

Göreme Balonculuk, toplam kalite yönetimine bağlılığı ilke edinen ve müşterilerine en iyi kişiye özel hizmeti sunan, Türkiye’nin en deneyimli sıcak hava balonu şirketlerinden biri ve profesyonel seyahat işletmesidir. Biz Türkiye’de yerel resmi lisansa sahip ilk sıcak hava Balon şirketiyiz. Göreme Balloons, 1997’de Kapadokya bölgesinde sıcak hava balonu ucuşları gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. 2001’den bu yana Türk Hava Kurumu ile işbirliği içerisinde balon ucuşları gerçekleştirmektedir. Aynı yıl Ulaştırma Bakanlığından Ticari Yolcu Taşımacılığı Belgesi almıştır.(no. 2001HT-7)

Bunlara ek olarak, özel eğitimli yer mürettabatımız profesyonel pilotlarımızı desteklemektedir. Dünyanın dört bir yanından gelen, İngilizce Portekizce, İspanyolca , Almanca ve Fransızca konuşan, oldukça deneyimli ve lisanslı pilotlarımız bulunmaktadır. Göreme Balonculuğun tek seferde 10 ila 28 arasında yolcu taşıma kapasitesine sahip 11 büyük ticari balonu ve bir adet daha küçük – 4 kişilik balonu bulunmaktadır.

Tüm ekipman ve balonlarımız kendi balon parkımızda saklanmaktadır. Balon parkımız Türkiye’de ve Avrupa’da tektir ve Türk Sivil Havacılık yetkililerince onaylanmıştır. Balonlarımız için açık ve kapalı depolama alanları, bir bakım ünitesi ve hızlı yakıt ikmali sistemine sahip 10 ton propanlık tank bulunmaktadır. Kapadokya’ya dışardan gelen balon sahiplerine sunduğumuz ekstra bir servis ise ballon parkımızın kullanımıdır.

1997’den beri, işimiz balon kullanıcılarından ve turistlerden gelen toplam taleple birlikte her yıl artmaktadır. 2019’te 116.000 kişi bizimle uçtu.

Bu bize Türkiye’de ve Avrupa’da en hızlı büyüyen balon şirketi ve aynı zamanda dünyada en iyi bilinen balon şirketlerinden biri olma ayrıcalığını sağlamıştır. Dolayısıyla bu da güzel Kapadokya bölgesinin ve sıcak hava balon seyahatlerine olan ilginin artmasını yol açmıştır.

Deluxe Balonculuk A.Ş. (İştiraki)

Kapadokya’yı keşfetmenin en kolay heyecanlı ve huzur verici yolu olan balon turlarımız siz değerli misafirlerimize eşsiz bir deneyim sunarak vadi uçuşlarımız ile Kapadokya’nın doğal oluşumlarını, peri bacalarını, yürüyerek gidilebilmesi zor olan yerleri uçarak keşfetmenize; Yüksek irtifa uçuşlarımız ile Kapadokya’nın coğrafi yapısını, Kapadokya’yı oluşturan volkanik Erciyes dağını ve içinizi rahatlatacak gökyüzünün eşsiz güzelliğini yaşatmaktan memnuniyet duyarız.

Deluxe Balloons işinde uzman pilot ve yer personelleri ile siz değerli misafirlerine başta emniyeti ve güvenliği elden bırakmadan mükemmel bir uçuş deneyimi sunmaktadır.

Adımızdan da anlaşılacağı üzere KALİTELİ ve DELUXE bir uçuş deneyimi sunmak için siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Sorularınız, görüşleriniz, her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mavi Ay Havacılık Balonculuk Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Cameron Balloons firması tarafından üretilen ve sektörümüzün en modern balonları ile uçuş ayrıcalığı yaşatan firmamızın, kalite standartları en üst seviyede olup ekibimiz
sürekli eğitim ve denetime tabi tutulmaktadırlar. Pilotlarımız Kapadokya bölgesinde tanınan, bölgeye hâkim ve tecrübeli pilotlardır.

Özata Havacılık Turizm Ticaret Limited Şirketi

Mavi Ay Havacılık Balonculuk Turizm İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi