Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding Faaliyet Alanları

Gıda Yiyecek ve İçecek Şirketleri

Damak tadına önem verenler için…

Honest Kahve A.Ş.

Kolombiya’nın dünyaya açılan kapısı olan “Juan Valdez “ kahve markasını Türkiye’ye getirmeyi başaran Honest Kahve A.Ş. , Istanbul ve Marmara Bölgesi başta olmak üzere , tüm Türkiye’de Mağaza ağına ulaşmaktadır. Zincir marketlerin yanısıra , büyük şehirlerde en stratejik noktalarda faliyetlerine hız vermiştir. 5 sene içerisinde 50 şube mottosuyla çıkılan bu yolda , emin adımlarla ilerlemektedir. Gençlerin tutkusu kahveyi , Kolombiya aromasıyla tekrardan yoğuran Juan Valdez , bulunduğu tüm ülkelerde kalitesi ile kendinden söz ettirmektedir.

Honest Kahve Anonim Şirketi

540.000 çiftçi aileye gelir sağlayan, kökleriyle doğrudan toprağa bağlı olup, elle toplanan, %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan, gerçek kahve deneyimini Juan Valdez kahve severlerle buluşturuyor.

Modus Turizm

İzmir’in Selçuk ilçesinde Efes’e 6km uzaklıkta bulunan Modus Kybele, 700 kişilik Kapasitesi ve 2 ayrı salonuyla dünyanın her bir yanından gelen misafirlerine deneyimli kadrosu ile eşsiz bir hizmet sunmaktadır. Modus Kybele misafirlerini Türk mutfağı ve farklı dünya mutfaklarıyla açık büfe olarak ağırlamaktadır. Hijyen kurallarına uygun mutfağı, lokasyonu ve ambiyansı ile öne çıkan Modus Kybele bölgenin önde gelen restoranlarındandır.

The Belt and Road Restaurant
Turizm Sanayi Ticaret A.Ş.

Her bir noktasında tarih kokan ve adeta bir anı galerisi olan İstabul’un kadim semti Sultanahmet’te bulunan  The Belt and Road Restaurant Türk ve Uzakdoğu mutfakları ağırlıklı olmak üzere farklı mutfak kültürlerini ”iyi yemek, kaliteli hizmet, yüzde yüz memnuniyet anlayışı” ile yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerine hizmet vermektedir.
Sultanahmet Meydanı’nın yanı başında olan ve toplamda 1200 metrekarelik alana sahip 3 kat, 5 salon ve 300 kişilik kapasitesiyle grup yemekleri, toplantı ve çeşitli etkinlikler düzenlenebilen restaurantımız özellikle çağdaş iç mimari yapısıyla müşterilerine benzersiz bir deneyim sunmaktadır. ”Damak tadı hafızasında yer alabilmek” mottosuyla; profesyonel mutfak ekibimizin her aşamasını özenle hazırladığı birbirinden lezzetli tatlarımızı, güler yüzlü uzman servis ekibimizle birlikte misafirlerimize sunuyoruz.

Le Pain Quotidien

Ödüllü şeflerin özel tarifi
Geleneksel Yöntemlerle Pişirilen Ekmek Hayali
DÜNYADA 200’DEN FAZLA NOKTADA
TÜRKİYE’DE ŞİMDİ 6 NOKTADA

Suadiye – Buyaka – Kanyon – Göktürk – Fulya – Emaar

Fogo de Chao

Fogo de Chao artık Türkiye’de