Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Honest Holding, uzun yıllardır ulusal ve uluslararası alanda farklı spor dallarını desteklemeye devam ediyor. Honest Holding çatısı altındaki Kolombiyalı Premium kahve markası Juan Valdez, 20-23 Temmuz tarihleri arasında Ankara TBF (Türkiye Bilardo Federasyonu) Tesisleri’nde gerçekleşecek WCBS Şampiyonası’nın ana sponsoru oldu.

4 kıtadan 6 takım ve toplamda 48 sporcunun mücadele edeceği, dünyada ilk kez düzenlenen ve 4 bilardo branşının aynı anda oynanacağı dünyada ilk büyük şampiyonada Avrupa kıtasını temsilen erkeklerde milli sporcumuz Saki Kanatlar Heyball’da (8 Top), kadınlarda ise Carom branşında Afrika & Rest of the World adına milli sporcumuz Gülşen Degener yarışacak. Bu uluslararası organizasyon internet üzerinden dünyanın her yerinde canlı olarak yayınlanacak ve YouTube kanalı üzerinden de takip edilebilecek. Organizasyonun gerçekleşeceği 1500m2’lik ve 500 kişilik dünyanın en büyük bilardo tesisi 8 adet üç bant disiplinindeki alma kapasitesine sahip ve son teknoloji ile donatılmıştır.

Honest Holding farklı iş alanlarında sunduğu fırsatlar, spor ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği desteklerle daimi olarak Türk toplumuna farklı alanlarda katkı sunmaya devam ediyor.

Dünya’da ilk kez gerçekleştirilecek olan kıtalararası WCBS Şampiyonası’na ithafen, Türkiye  Bilardo As Başkanı Cengiz Deveci, Honest Holding’in global bir markası olan Juan Valdez ile  ana sponsorluk desteği vermekten ve  2014 yılından itibaren Türkiye Bilardo Federasyonu başkanlığını yürüten Federasyon Başkanlığı görevini yürüten Sayın Başkan Ersan Ercan’ın  aynı zamanda UMB Yönetim Kurulu Üyesi seçilmesinden ve Türk bilardosuna ve ülkemize kattığı değerlerden gurur duyduğunu belirtiyor.

Deveci, Başkan Ercan’ı kutlayarak organizasyonla ilgili düşüncelerini: “Ülkemizde ilk kez yapılacak bu uluslararası organizasyonu özveri ile yönetmesinden ötürü Sayın Ercan’a bizzat teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler her zaman Honest Holding  ve Juan Valdez olarak daima destekçiyiz, federasyonun daha iyi noktalara taşınmasına katkı sunmayı hedefleyeceğiz. Sporcuların başarıları ile gurur duyuyor ve bu ülke topraklarında yetişen gençlerin, bu organizasyonun bir parçası olması için verdiğimiz daimi desteği sürdüreceğiz.” şeklinde ifade ediyor.

WCBS Şampiyonası, 20-23 Temmuz tarihleri arasında dünyanın farklı yerlerinden sporcuları Ankara, Gölbaşı’nda TBF Tesisleri’nde ağırlayacak.

.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir