Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının konserlerini, sahne şovlarını, yaratıcı çocuk atölyelerini e-spor turnuvaları ve benzersiz lezzetleri bir araya getiren İstanbul Festivali, 21 Temmuz’da Yenikapı’da başlıyor. 6 Ağustos’a kadar devam edecek festivalde Haluk Levent, Yıldız Tilbe, Sıla, Zeynep Bastık, Duman, Hande Yener, Ceza, Hadise, Ajda Pekkan gibi ünlü sanatçıların konserleri düzenlenirken aynı zamanda paralel etkinlik ve organizasyonlar da festival programı kapsamında gerçekleştirilecek. İstanbul Belediyesi’nin düzenlediği festival organizasyonu süresince Honest Holding bünyesinde yer alan Kolombiyalı premium kahve markası Juan Valdez de alanda kahve standı ile yer alacak. 120 bin m2’lik alanda günde 75 bin kişiyi ağırlamaya hazırlanan festival müzik meraklılarını keyifle vakit geçirebilecekleri çeşitli aktivitelerle buluşturacak.

Müzik severleri bir araya getiren İstanbul Festivali’nde yer alacak Kolombiyalı kahve markası Juan Valdez, kahve standında festival süresi boyunca kahve tutkunlarına sunacağı kahve çeşitleri ile farklı bir gastronomi deneyimi yaşatacak. 17 gün boyunca Juan Valdez standında özel seçki kahve tadımları, premium kahve satışı ve kahve severlere keyifli sunumlar yapılacak. Juan Valdez İstanbul Festivali’ne özel hazırladığı premium kahve seçkisini, farklı demleme türleri ile sunacağı damak tadı deneyimini ve kahve lezzetlerini müzik severlerle buluşturacak. %100 Premium Colombian Coffee, Arabica çekirdekleri, organik select, en yüksek rakımda toplanan kahve çeşitleri ve tek tek elle toplanan kahveler festival standında deneyimlenebilecek özel seçkiler arasında yer alacak. 

İstanbul Festivali’nde Juan Valdez’in Instagram Hesabını Takip Et, Çift Kişilik Konser Biletinin Sahibi Ol!

İstanbul Festivali’nde, festival süresi boyunca hediye çift kişilik konser bileti kazanmak için Juan Valdez’in instagram hesabını takip edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kurumsal instagram hesabını takip etmek ve festival postunun altında yazılanları uygulamak!

https://instagram.com/juanvaldez.tr?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

Juan Valdez Hakkında

Juan Valdez, 1960 yılında Ulusal Kahve Yetiştiricileri Federasyonu tarafından kuruldu ve zamanla, dünya çapında en çok tanınan kahve markalarından biri oldu. Logosunda yer alan Juan Valdez karakteri ile Conchita, markanın vazgeçilmez simgeleri haline geldi. Kahve severler, kahve ambalajıyla özdeşleşen bu iki karakteri gördüğünde, kahvesinin Kolombiya menşeili olduğunu anlamaya başladı. Juan Valdez’in kaliteli kahve çekirdekleri ve oluşturduğu marka algısı, Kolombiya’yı dünyanın en iyi Arabica kahvesi üreticilerinden biri olarak konumlandırmayı başardı. 540 bin ailenin çalışmalarıyla Kolombiyalılarda aidiyet duygusu yaratan Juan Valdez, 14 Aralık 2002 itibariyle kapılarını Bogota’daki El Dorado Uluslararası Havalimanı’ndaki kahve severlere açmasının ardından, birinci sınıf kahve satışını sürdürerek Kolombiya’nın en iyi kahvecisi olarak hafızalara kazındı. Kolombiyalı kahve yetiştiricileri ile Premium Kolombiya kahvesi arasındaki bağı korurken; pazardaki yeni rakiplerini de dikkate alan Juan Valdez, organizasyon yapısında radikal değişiklikler yaptı. Sürdürülebilirlik üzerine yaptığı çalışmalarla adından söz ettiren Juan Valdez, aynı zamanda takım arkadaşlarının gelişimi ve ülkedeki kahvenin değerini inşa etme amacıyla “İş Gücü İçerme Programı’nı” kurdu. Buddies Kolombiya Vakfı ile, bilişsel engelli kişilerin programa dahil edilmesini teşvik etmek için amiral gemisi projesi haline geldi.

Ayrıntılı bilgi için:

https://www.juanvaldezcoffee.com.tr/juan-valdez-kimdir

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir