Bize Ulaşın 0212 231 97 47

Dünyada en çok sevilen gastronomi markalarından biri olan Le Pain Quotidien, öncü grup şirketlerinden Honest Holding çatısı altında ilk kez Aralık 2022’de Türkiye ile buluştu. Hızlı bir büyüme ivmesi ve yatırımlarla Türkiye’nin farklı bölgelerinde yeni şubelerini açan marka, bu defa Göktürk’te yeniden kapılarını açarak bölgeye yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. 17 Temmuz’da kapılarını açan Göktürk Le Pain Quotidien, yaz menüsüne yeni eklenen lezzetleri ile gastronomi meraklıları için yenilikleri ile merak uyandırmaya devam edecek.

33. yılında Honest Holding bünyesine katılan Le Pain Quotidien Türkiye, Honest Holding Kurucusu Cengiz Deveci’nin yatırımları ile gelecek 5 yılda, 10 yeni şube hedefi ile  büyümeyi sürdürecek. Cengiz Deveci yeni açılan Göktürk şubesini şu söylemlerle ifade ediyor. “Tüm ürünleri organik ve tamamı özel tariflerle hazırlanan Le Pain Quotidien’in benzersiz mutfağının Türkiye’deki 4. şubesinin kapılarını yeniden birlikte açıyoruz. Göktürk Le Pain Quotidien, bugün itibari ile hizmete geçiyor ve yenilenen yüzü, özlenen lezzetleri ile bu bölgede hizmet vermeye devam edecek.”

Tariflerinin bir sır olmadığını ancak lezzetlerinin fark yaratarak kendini belli ettiğini ifade eden Le Pain Quotidien’in Kurucusu Alain Coumont ise , Türkiye’deki yolculuklarını Honest Holding ile ilerletiyor ve Göktürk şubesini yeniden açıyor olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederken, turizm ve gastronominin muhteşem ahenginin ayrılmaz bir ikili olduklarının altını çiziyor. Coumont, Honest Holding’in turizm alanındaki vizyonuyla damak zevkine düşkünlerin, müdavimi oldukları Le Pain Quotidien’in Göktürk’e yeni bir soluk getireceklerine inancının tam olduğu ifade ediyor.

Lezzetli yiyecekler ve keyifli sohbetlerin yapıldığı samimi komünal masaları, özgün ve doğal menüsü ile bilinen Le Pain Quotidien,  Göktürk şubesinin yeniden açılması ile gastronomi alanında Türkiye’de öncü olmayı sürdürecek.

Sağlıklı ve lezzetli yaz menüsü ile gastronomi severlere hizmet verecek olan Le Pain Quotidien Göktürk, sunduğu yeni menüde özellikle ev yapımı tadında  ve düşük kalorili yiyecekleri ön planda tutacak. Taze Kekikle Fırınlanmış Körpe Enginar Salatası, Sicilya Usulü Karides Salatası, Taze Kekikli Dana Bonfile ve Kabak Kalye, Pancarlı Humus Körpe Enginar Tartini, Sebzeli Karidesli Levrek, Sebzeli Körili Tavuk, Buzlu Citrus Mate,  yoğurt bazlı potlar  ve tatlılar  yenilenen menüde bulunan bazı lezzet alternatifleri arasında yer alacak.

Kendi alanında farklılıklar sunan Le Pain Quotidien, uluslararası gastronomi yolculuğunu zarif ve basit dokunuşlarla harmanlıyor. Mekan dekorasyonundan, tasarımlarına, menü içeriğinden mutfağa kadar her yerde Belçika topraklarından köklenen hikayesini gastronomi ile bütünleştirerek misafirperver bir şekilde ifade ediyor.

Haftaiçi 08:00-23:00, haftasonu ise 08:00-00:00 saatleri arasında hizmet verecek olan Le Pain Göktürk, gastronomi severler tarafından yeniden keşfedilmeyi bekleyecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir