Bize Ulaşın 0212 231 97 47

HONEST HOLDİNG YÖNETİM KURULU BAŞKANI CENGİZ DEVECİ’NİN TURİZM İŞLETME YATIRIM DERGİSİ’NE ÖZEL ACE OF M.I.C.E. FUARI DEĞERLENDİRMESİ

Birçok çözüm ortağımız ile aynı platformda pandemi sonrasında bir araya gelme fırsatını yakalamış olmak da bizi ayrıca mutlu etti.

Honest Holding’in yeni markalarından biri olan Honest M.I.C.E önderliğinde, Honest Travel Group şirketimizle ile birlikte 1999 yılından beri katıldığımız sayısız yurt dışı fuarlarından sonra, katılım kararı aldığımız ilk yurt içi turizm fuarı oldu. Bu anlamda 22 yıllık turizm tecrübemizin M.I.C.E ile harmanlanmasıyla birçok çözüm ortağımız ile aynı platformda pandemi sonrasında bir araya gelme fırsatını yakalamış olmak da bizi ayrıca mutlu etti. Honest Holding olarak; Honest M.I.C.E. markamızın dışında Honest Travel Group, Honest Transport, Signature Hotel Group gibi birçok markamız ile birlikte beklentimizin çok üstüne çıkan bu fuarda hem M.I.C.E sektörüne girişimizi kutlamış hem de çözüm ortaklarımız ile bu sevincimizi paylaşmış olduk. İlk etkinliğimizi takiben, birçok firmanın, otelin ve iş ortaklarımızın standımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi ve destekleri bizi oldukça keyiflerindi. Honest Holding olarak 2022 yılında daha da büyümüş, daha güçlenmiş olarak yeni markalarımızla beraber çoğalarak yerimizi alacağımızı şimdiden söyleyebiliriz.

M.I.C.E. sektörünün giderek dijitalleştiği global ortamlarda bu fuar özel bir platformdur.

Ace of MICE ilk senesinden bu yana en büyük ilgi gören yurtiçi turizm fuarlarından biridir aslında, 2019 yılından sonra Türkiye’de gerçekleşen ilk MICE Fuarı olması sebebiyle sektörde büyük heyecan yarattı. Bu heyecan tüm MICE camiasını hareketlendirerek, yeni normalleşme sürecinin başlamasının ardından 2022 yılı için beklentilerimizi oldukça artırdı diyebiliriz. Bu fuarın MICE sektöründe ve turizm firmalarının pazarlama stratejileri arasında oldukça önemli bir yeri bulunuyor. MICE sektörünün giderek dijitalleştiği global ortamlarda bile, bu fuar üretici ile tüketiciyi bir araya getirme ve katılma firmalara, rakiplerini ve rakip ürün ve hizmetleri izleme olanağı verdiği, turizm gündemlerinin ve son teknolojilerin konuşulduğu sektöre oldukça katkı sağlayan özel bir platformdur. MICE sektörü zorlu bir süreç geçirse de şu anki verilere göre geleceğe umutla bakabileceğimizi öngörüyoruz. 2021’in son çeyreği ve 2022 yılının MICE sektörü için hiç olmadığı kadar yoğun geçeceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda pandemi ile birlikte bazı firmaların tam hibrit çalışma modeline geçmesi sebebiyle hibrit etkinliklerin bir süre daha devam edeceğinin farkındayız. Bu sebeple çok farklı etkinlik alternatif ve içerikleri ile yeni dönem hazırlıklarımızı tamamlamış bulunuyoruz.