Bize Ulaşın 0212 231 97 47

HONEST HOLDİNG, ‘’SİGNATURE HOTELS’’ MARKASI İLE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

“Signature” markası altında Signature Hotel & Spa Cappadocia, Signature Cave Suites Cappadocia, Signature Blue Resort Hotel Kuşadası otelleri bulunan Honest Travel Group, 2021 ilk çeyreğinde büyümeyi planlıyor.

ANKARA- Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen, pandemi döneminin yatırım için fırsat dönemi olduğunu belirterek “Aşı gelişmeleri karşısında 2021’in ilk çeyreğinde turizmde toparlanma dönemi başlayacaktır” dedi. “Signature” markası altında Signature Hotel & Spa Cappadocia, Signature Cave Suites Cappadocia, Signature Blue Resort Hotel Kuşadası otelleri bulunduğunu anlatan Dağdelen,” Signature markasıyla yurtdışında otel projeleri planladık” şeklinde konuştu.

HONEST TRAVEL GROUP: YATIRIM IÇIN FIRSAT DÖNEMİ
Orhan Dağdelen, Honest Travel Group’un konaklama sektörü dışında, havacılık, turizm acentesi taşımacılık ve son dönemlerde de inşaat alanında faaliyet gösterdiğini bildirdi.
Honest Travel’ın 21 yıldan beri Türkiye, Mısır, İsrail, Yunanistan ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli uluslararası tur operatörlüğü yaptıklarını belirterek, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya ve Avrupa’daki toptancılara Group&FIT adıyla incoming hizmetleri sundukların anlattı. Ayrıca Mısır, Dubai, Singapur, İsrail başta olmak üzere bir çok dünya ülkelerine paket tur programları yaptıklarını belirtti.
Dağdelen, her biri yaklaşık 50.000 yolcu kapasiteli, Türkiye’nin en büyük tatil seyahat işletmelerinden biri olma yolunda ilerlediklerini sözlerine ekledi.
Grup şirketinin finansal gücüne, kadrosuna güveni ve pandemi döneminin fırsat olduğun görerek yatırma ağırlık verdiklerini söyleyen Orhan Dağdelen “Kasım 2020 tarihi itibari ile Ankara ofisimizi de açtık. M.I.C.E & Incentive alanlarında faaliyetlerine başladık. Yurt içi, yurt dışı organizasyonları en verimli şekilde yapmayı hedefledik” dedi.


AŞI SONRASI TURİZM TOPARLANACAK

Honest Travel Group Ankara Bölge Müdürü Orhan Dağdelen, aşı çalışmalarının gelişmesi nedeniyle 2021 yılının ilk çeyreğinin turizm için toparlanma dönemi olacağını belirterek şunları anlattı:

“Covid-19 salgını sonrasında bireylerin seyahat planlarında ve tüketici tercihlerinde değişimler olacaktır. Değişen tüketici davranışlarını yakından izliyoruz. Duruma göre pozisyon alıp ürün ve hizmetleri en uygun hale getirmek için çaba harcıyoruz. Bu noktada hızlı aksiyon alarak piyasada rekabet avantajı elde etmeye çalışacağız. Ayrıca bu durumun değişen çevre koşulları ve tüketici davranışları karşısında ürün farklılaştırma, sürdürülebilirlik ve rekabet açısından seyahat avantajı sağlayacağını düşünüyoruz.

MİSAFİR TALEPLERİNE GÖRE HAZIRLANIYORUZ
Covid-19 krizi sonrası pazarı doğru okuyarak, tüketici davranışlarını iyi analiz edip ve duruma göre hızlı aksiyon alan pozisyonumuzu korumayı çalışacağız. İnsanların özellikle hijyen ve sosyal mesafe konusunda edindikleri hassasiyetleri devam edecektir. Hazırlıklı olarak, sağlık, hijyen, sosyal mesafe gibi davranış kalıpları konusundaki hassasiyetlerimizi artırıyoruz. Otellerde, yeme içme mekanlarında, seyahatlerde bireylerin hijyen beklentisi artacaktır. Sosyal mesafe kurallarına yönelik davranışları, çalışanların da benzer şekilde çalışma ortamları değişebilir. Özellikle müşterilerin bu yöndeki talepleri göz önünde bulundurulup hareket kabiliyetimizi bu yönde değiştireceğiz.”